ART / Lithographs / Litograph 8258461
nr 825 8461
LITOGRAPH (F)
J Möller, 140/240, flowers, subject size: 24 x 25,
J Möller, 140/240, blommor, motivets mått: 24 x 25
SEK 100
Monday May 6 2013
at 20:17:15
6/5 19:39:19